spiralli-bloknot

Spiralli Bloknot

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : info@cansoymatbaa.com

Ankara spiralli bloknot üretimleri özellikle etkinlik, tanıtım fuarları ve belli özel günlerde müşteri kazanmak için firmalar tarafından talep edilen baskılardan biridir. Pek çok resmi ve özle kurum hem çalışanları hem de müşterileri için promosyon kalem ve bloknot baskı yöntemleri kullanmaktadır. Bu, hem müşteri çekmeye hem de çalışanların bağlılığını arttırmaya yarayan önemli stratejilerden biridir. Bu bloknotları yanında taşıyan müşteri veya çalışanlar sayesinde marka bilinirliği bir nebze olsun artmakta ve müşteri çekmek kolaylaşmaktadır.

Ankara etkinliklerinde özellikle tercih edilen spiralli bloknotlar, kullanım açısından oldukça büyük kolaylık sağladığından öğrenciler tarafından en sık tercih edilen not defterlerinden biridir. Kullanım alanına bakıldığında oldukça geniş seçeneklere sahip olan bloknotlar iş yerlerinde ve okullarda öğrenciler tarafından sıklıkla kullanılmaktadırlar. Markalar veya firmalar tarafından ürün tanıtımı için iş yerlerinde kullanılsa da not almak ve taşıma kolaylığından ötürü okullarda da yaygın olarak kullanılırlar. Üretim maaliyetleri yaprak sayısına ve boyutuna göre değişkenlik gösterse de promosyon ürünler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Spiralli Bloknot Fiyatları

Spiralli bloknot işlevsel kullanımı sayesinde pek çok alanda kendine yer edinmiş bir üründür. A4, A5, A6 boyutlarında üretilen bloknotlar ufak not defterleri olarak kullanılabildikleri gibi geniş çaplı pek çok kullanıma da sahiptirler. İşlevsellik açısından yeri doldurulamaz bir ürün olan bloknotlar buzdolabı mıknatıslarından cep defterlerine kadar akla gelebilecek her yerde kullanıma uygundurlar. Boyutları isteğe göre değişkenlik gösterebilir.

Tutkallı bloknotlar ve spiralli bloknotlar olmak üzere iki farklı çeşitte üretilen bu ürünler, marka tanıtımı için promosyon ürünlerle birlikte daha sık kullanılmaktadırlar. Spiralli bloknotların kullanımı, katlanabilmesi ve daha küçük alan kaplaması gibi nedenlerden dolayı daha fazla tercih edilmektedir. Ankara matbaa avantajları sayesinde spiralli bloknot üretimi ve siparişi gibi işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. İster kişisel kullanım için olsun ister tanıtım amaçlı olsun, maaliyeti oldukça düşük olan bloknotlarla birlikte markanızı ve konforunuzu her yere taşıyabilirsiniz. Sade ve şık tasarımı ile konfor sunan spiralli bloknotlar ile nereye giderseniz gidin tarzınızdan ödün vermeden rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.