poster-baski

Poster Baskı

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : info@cansoymatbaa.com

Poster baskı özellikle dekorasyon veya sunum gibi nedenlerden dolayı tercih edilmektedir. Yüksek çözünürlüğe sahiptir. Yatay veya kare gibi çeşitli şekillerde hazırlanması mümkündür. Tamamen istenilen boyutlarda hazırlanan posterler 240 gram inkjet fotoğraf kağıdına bastırılmakta olup her diş mekan gibi olumsuzluklara karşı dayanıklıdır. Günümüzde artan teknoloji ile birlikte Ankara poster baskısı daha hızlı ve daha kolay şekilde meydana gelmektedir. Gerçekleşen poster baskısı çeşitli renkler ile birlikte düzenleme gerçekleşerek farklı boyutlarda fotoğraf kağıdına gerçekleştirilebilmektedir. Özel teknoloji cihazlar ile birlikte uzman deneyimlerimiz ve tekniklerimiz ile birlikte gerekli çalışmalar gerçekleşmektedir.

Yüksek kalitede poster baskısı ile birlikte işlemleri gerçekleştirmek dikkatli bir çalışmadan oluşmaktadır. Özellikle kullanılan cihazların renk kalibrasyonu oldukça önemlidir. Herhangi bir olumsuzluk meydana gelmemesi amacıyla doğru ayarlanması gerekir. Gerçekleşen işlemler doğrultusunda yazı tipi ve uygun görsel tercih edilmesi gibi detaylar oldukça önemlidir. Hedef kitleye ulaşması amacıyla çeşitli tanıtım veya sunum görsellerinde yüksek kalite gerekir.

Poster Baskı Kullanım Alanları

Tercih edilen Ankara poster baskı kullanım alanları oldukça geniş olmaktadır. Evlerden iş yerlerine kadar pek çok noktada tercih edilir. Özellikle hafif olmaları gibi nedenlerden dolayı hemen hemen her ortam için uygun olmaktadır. Pek çok kişi tarafından çerçeve yapılabildiği gibi aynı zamanda yapıştırma yöntemi ile kullanmakta mümkündür. Sahip olduğu tasarıma ve hoş görünümü ile birlikte gerek sunum gerekse dekorasyon açısından büyük bir avantaj haline gelmektedir.

Ankara genelinde poster hazırlanırken öncelikle belirlenen kalite standartlarına uygun bir şekilde işlem gerçekleşir. Doğru kağıt seçimi ve teknikleri ile başarılı sonuç elde etmek mümkündür. Belirlenen gram da kuşe kağıt ile birlikte dayanıklı ve uzun ömürlü olması hedeflenmektedir. Son teknoloji cihazlarıyla birlikte yüksek çözünürlüklü baskı gerçekleşir. Bu cihazlar içerisinde sıfır hata payı bulunmaktadır. Baskı esnasında tercih edilen boyalar ve malzemeler sayesinde canlı görünüm söz konusu olacaktır. Poster baskı konusunda önemli detaylardan birisi ise içeriğin güzel ve dikkat çekici olması olacaktır. İçerikte yer alan yazılar ve puntolar gibi detaylar tasarım açısından büyük bir öneme sahiptir. Özellikle ülkemizde gerek kurumsallık anlamında gerekse dekorasyon anlamında poster baskıya büyük bir ilgi bulunur.