a6-spiralli-bloknot

A6 Spiralli Bloknot

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : info@cansoymatbaa.com

Günümüzde özellikle iş alanlarında sıklıkla tercih edilen not durumuna karşı A6 spiralli bloknot tercih edilmektedir. Özellikle bloknotlar içerisinde takvimli, kalemlikli gibi seçenekler yer alır. Gerçekleşen baskı tekniği ile birlikte tam olarak defter boyutunda A6 üzerinde tercih edilen baskı çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle spiralli bloknotlar sıklıkla tercih etmekte olup en maliyetli seçenek olarak karşımıza çıkar. Pek çok kurumsal firma ve organizasyon tarafından reklam amacıyla tercih edilmektedir. Çeşitli promosyonlar amacıyla kullanılan bloknotlar kalıcı reklam anlamına gelmektedir, kullanılan blok notların ajanda modelleri de yer almaktadır.

Ankara içerisinde yer alan pek çok firma kalıcı reklam olarak tercih etmektedir. Sunulan eşantiyon bloknotlar sayesinde firmalar uzun süreli bir yapı haline gelir. Bloknotlar üzerinde logo veya isim gibi detaylar yer almaktadır. Özellikle spiralli olarak tercih edilen not defterleri düz veya renkli bir şekilde kullanılabilir. Belirlenen hedef kitle doğrultusunda üretimi gerçekleşmektedir. Spiralli olarak tercih edilen bloknotlar içerisinde şemalar ile doğru tercih yapmak mümkün hale gelmektedir. Yapışkanlı olarak tercih edilen bloknot modelleri ise genellikle alternatif seçenek olarak kullanılmaktadır. Firmaların bilinirliğini arttırması amacıyla tercih edilmektedir. Ancak bunun için tasarım oldukça önemli bir konu haline gelir. Firmamız dahilinde Ankara kurumsal firmalar için hazırlanan tasarımlar ile her firma kendi reklamını gerçekleştirmektedir.

A6 Spiralli Bloknot Süreci

Firmalar için özel olarak hazırlanan bloknotlar özellikle kurumsal alanda en çok tercih edilen ve ihtiyaç duyulan ürün haline gelmektedir. Pek çok müşterinin daha kolay iletişime geçmesi amacıyla reklamlar şeklinde tasarımı gerçekleşir. Sıklıkla kullanılan promosyon ürünlerinden birisi olmaktadır. A6 Spiralli bloknot ile birlikte kullanım alanları oldukça geniş bir promosyondur tasarımları tamamen firmayı tanıtmakta olup ürünler için farklı ölçülerden bahsetmek mümkün hale gelir. Ankara dahilinde kurumsal firmalar için her türlü bloknot baskı siparişleri hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Özel olarak ayarlanan blok montlar üzerine çeşitli amblemler ve logolar bulunmaktadır. Kurumsal firma süreci içerisinde istenilen şekilde baskı türü gerçekleşir ve başarılı sonuca ulaşılır. Tasarlanmış olan tüm ürünler içerisinde farklı sayfalara ve boyutlara ulaşmak mümkün hale gelir. Bu boyutlar arasında firmalar istediklerini tercih etme hakkına sahiptir.