a5-bloknot-fiyat

A5 Bloknot Fiyat

  • Yazar : Cansoy Matbaa
  • İletişim : info@cansoymatbaa.com

A5 bloknot fiyat açısından olduğu gibi kullanım açısından da oldukça kullanışlı ve ekonomik araçlardır. Her ne kadar tablet, telefon ve bilgisayar gibi araçlar not tutmak için kullanılsa da bloknot kullanımı hala çokça yaygındır. Öğrenciler ve çalışanlar arasında popüler olan bloknotlar, boyutları ve fiyatlarıyla oldukça ekonomiktirler. Hem taşıması hem de kullanımı kolay olan bloknotlar tutkallı ve spiralli olma özellikleriyle iki çeşittir. Ankara çevresinde üretimi gerçekleştirilen tutkallı bloknotlar iş yerlerinde ve marka tanıtımlarında en çok tercih edilen ve üretilen bloknot türüdür.

Bloknotların en çok kullanıldığı yerlerin başında okullar ve işyerleri gelmektedir. Ayrıca bazı etkinliklerde dağıtılan, marka tanıtımını ve logosunu içeren bloknot sayısı da oldukça fazladır. Hem çalışanlara hem öğrencilere hem de etkinlikteki misafirlere dağıtılmak için üretilen bloknotların kullanım olanı sadece bu alanlarla sınırlı değildir. Promosyon olarak dağıtılan bloknotlar, markaların müşterilerin akıllarında kalmasını sağlar. Özellikle taşınması kolay olan A5 bloknotların basımı ve kullanımı oldukça yaygındır.

A5 Bloknot Fiyatları

A5 bloknot fiyatları bloknotların üretildiği kalınlık ve malzemeye göre değişiklik göstermektedir. A4, A5 ve A6 boyutları en çok üretilen ve kullanılan boyutlardır. İster not tutmak ister ders çalışmak için olsun, kullanımı son derece kolay olduğu için ofis ve promosyonlarda kullanıldığı gibi okullarda öğrenciler tarafından da sıklıkla kullanılmaktadır.

Ankara bloknot fiyatları toplu alımlarda daha uygun maliyete gelir. Kalınlıklarına ve boyutuna göre değişken fiyatlara sahiptir. Yaprakları kolayca koparılabilen bloknotlar toplu defter olarak kullanılabildiği gibi ayrı ayrı sayfalarda da çalışmayı kolaylaştırmak için tekli kağıtlar halinde kullanılabilirler. Tutkal ile birleştirilen kısımlar çok sağlam olsa da koparılmak istenildiğinde yırtılmadan veya tutkal kısmına zarar vermeden kolaylıkla çıkarılabilirler.

Bloknotlar her ürün gibi birbirinden farklı özelliklerle tasarlanabilir ürünlerdir. Kapaklı ve kapaksız bloknotlar gibi bir arada tutulma özelliklerine göre farklı adlandırılabilirler. Promosyon ve Ankara iş yerlerinde tutkallı bloknotların kullanımı yaygın olsa da öğrenciler tarafından kullanım olarak spiralli bloknotlar tercih edilmektedir. Daha az yaprak sayısına sahip bloknotlar promosyonlarda ve işyerlerinde kullanıldığından zımba veya tutkal yöntemi ile bir araya getirilmektedirler.